| anonim_4396 a întrebat:

Vă salut! As vrea să mai fac o facultate de data acesta de Psihologie, aș vrea să devin psihilog să am cabinetul meu.
Dar acum trăesc din muncă, reparații fabrici, intervenții rapide non-stop. Asta înseamnă că nu o să am prea mult timp de stat în bancă.
Vă rog să îmi recomandați ceva la distanță sau fără frecventă, ceva cât mai ON-LINE cu putință.
Pt că eu mai muncesc din când în când si in Anglia.
Aș dori ca facutatea să fie din București.
POATE SĂ FIE SI PARTICULARĂ PT. CĂ ORICUM O PLĂTESC!

3 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

În Anglia sunt programe pentru studenți, cursuri pe internet, mai dai pe băncile scolii când mai treci pe acolo.
Am impresia ca îți dau și o bursa. Trebui sa te interesezi. Romanii, golanii dau bacul de vreo 3 ori în rom și apoi pleacă tarile mai nordice sau insule monarhie happy unde fac 3 ani pe furaciuni, dar au o facultate semnata de o tara străină

| RxTx a răspuns (pentru trophin):

CEEA CE NU ÎTI SPUNE NIMENI DESPRE FACUTĂȚILE DIN ANGLIA trebuiesc plătite
costa bani
si te obligă să iti faci un credit să zicem de 10 000 lire / an
din banii respectivi 7000 lire se duc direct la facutate
si pentru ceilalti 3000 lire daca ii vrei te pune sa aduci chitate facturi
ca ai platit si chiar ai consumat pe lucruri strict utile
chirie mancare si cama tat
dupa care tu vei avea de platit la sfastitul facutatii sa zicem 60 000 lire ca doar de era imprumut nu era moca free gratis

| RxTx a răspuns (pentru trophin):

Pe mine nu ma intereseaza in Anglia ci in BNGLADESI ceva urugai chenia tasmania daca imi da diploma si pot deveni psiholog in România e perfect.
AM SPECIFICAT CLAR CĂ AȘ DORI SĂ FAC FACUTATEA IN ROMÂNIA