| terry3 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi iau gazeta matematica. Vroiam sa va intreb daca ea contine toate clasele(5-12)? Sunt probleme din fiecare clasa? Cat costa? Din ce an sunt?

2 răspunsuri:
| MaKaRoV112 a răspuns:

Salut, vreau sa-ti spun ca trebuie sa te abonezi la ei si o sa-ti trimita ei acasa. Da din toate clasele(V-XII)... pretul sincer nu-l mai retin nu am mai lucrat de mult din gazet sunt in clasa X si am lucrat din gazeta in gimnaziu(V-VIII). De atunci n-am mai lucrat m-am lenevit, vreau sa-ti mai spun ca problemele nu sunt chiar asa de usoare.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat