| Kaennox a întrebat:

Vreau si eu subiectele de la evaluarile nationale din 2008 pana in 2012!
Cine mi le poate da si mie?

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Http://subiecte2012.edu.ro/2012/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/
Ai aici la mate si la romana din 2012.
Daca vrei si subiecte mai vechi, apesi in stanga pe Arhiva, selectezi Evaluare Nationala si dupa alegi de acolo.
Iar pe viitor, inainte sa intrebi pe TPU, cauta pe Google. Ok? :)

3 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Esti culmea.
Foloseste Google ca d-aia il ai. Iti lua mai putin sa cauti pe Google decat sa intrebi pe TPU.

| Kaennox explică (pentru LNK):

Nu stiu care e cea de anul trecut...scrie in dreapta sus : Model
Si vreau la matematica, m-am gandit ca cei de-a noua stiu mai bine, ca au dat-o anul trecut!

| Kaennox explică (pentru LNK):

Ok!