| ClaudiaClaudia3018 a întrebat:

Acum stau la iubitul meu pentru ca am plecat de acasă din cauza tatălui meu am 17 ani iubitul meu mă iubește și chiar știe să mă protejeze și de asta am rămas cu el a venit și poliția le-am zis despre tata ca e violent fizic și mau lăsat sa rămân la iubitul meu dar eu încă am momente când visez urât noaptea și am coșmaruri din cauza tatălui meu.Cum pot scăpa de aceste coșmaruri? Cum să mă simt mai bine în noul mediu?

8 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Rămâi la iubitul tău.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

A venit Politia pentru ca parintii tai te-au dat disparuta. Ai niste parinti responsabili.
Esti copil si habar n-ai in ce te-ai bagat.
Ai auzit de traficul de persoane, trafic de carne vie, metoda Lover Boy?
N-ai auzit, ca esti o fata naiva, prada usoara pentru traficanti.
Du-te acasa si termina-ti scoala, asta vor si parintii tai de la tine.
Ai toata viata inainte sa ai iubiti si sa te mariti.
Acum tu trebuie sa inveti!

| darrio2007 a răspuns:

„Cum să mă simt mai bine în noul mediu? "
Din câte văd nu te simti prea bine nici in noul mediu.

| Miruna333 a răspuns:

Mai fetita, tu chiar ai probleme. Pui 100 de intrebari pe zi, scenarii si situatii diferite. Esti ok? Iesi afara, plimba-te, gaseste-ti un hobby.
Vei ajunge super grav

| darrio2007 a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Nu va lua in seamă ce i-ai răspuns.
Cănd dă de „iubit" toate sunt duse cu capul.

| darrio2007 a răspuns:

„am coșmaruri din cauza tatălui meu."
Ai pe drk!
Ai dat de „iubit", clar.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Miruna333):

Miruna te rog frumos ea va duce o viață ca in povesti după ce o arde ăla de vreo 700 de ori plus doi trei prieteni?‍↕️?