| Ariana576 a întrebat:

Am 16 ani fratele meu are 17 ani el ma ajuta mereu când am nevoie sunt fericita să îl am ca frate însă părinți când el ma ajuta zic mereu ca eu sunt mare și el nu ar trebui să mă ajute totuși e fratele meu mai mare sunt sora lui totuși.Ce pot face în situația asta cu părinți mei? Eu sunt sora lui mai mica și dacă fratele meu ma ajuta e treaba noastră

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Troll patetic!

Intrebare repetata si ras repetata.
https://www.tpu.ro/utilizator/acnelw/intrebari/

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ba va certați des, ba te ajută. Hotărăște-te și încearcă să nu pui întrebări repetate! Este considerat spam și poți fi blocată sau șters contul.