| RalucaRaluca567 a întrebat:

Am 18 ani am o fetiță care are 10 luni face 11 luni peste câteva săptămâni el mai vine să vadă fata atunci când vie sa vadă fata mă cam cicălește și nu mi se pare ok sa facă asta după ce îl las sa vadă fata.Ce aș putea face în situația asta cu tatăl fetei mele?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Taci si suporta, ca tu l-ai ales, tu ai facut copil cu el ori ia-ti copilul si pleaca in lume.

| Nick0820MMA a răspuns (pentru Violleta2022):

Corect ????????

| Nick0820MMA a răspuns:

Sincer este vina ta cine te a pus sa faci copil cu mucii la nas?

| darrio2007 a răspuns:

Il accepți, cu el ai făcut copchil.

| sweetys a răspuns:

Sa vorbesti cu el, chiar daca formati sau nu un cuplu, chiar daca a fost doar o aventura nu ar trebui sa ii accepti comportamentul. Daca taci nu rezolvi nimic, doar ii dai impresia că el are dreptu, dreptate si că este normal. Nu folosi copilul ca moneda de schimb, la modul daca ma mai cicali nu il mai vezi. Spune-i cum vezi tu situatia.