| AdelinaAdelina99005 a întrebat:

Am 19 ani am și o fata are 3 ani o cresc singura recent mam despărțit de tatăl fetei ei ma descurc cu fata și o iubesc mult el mai vine sa o vadă dar foarte rar nu prea am unde sa ma duc acum ca mam despărțit de el locuiesc cu sora mea mai mare nu am menționat asta în întrebarea anterioara însă nici ea nu mai prea poate sa ma tina la ea eu sunt fericita sa fiu mama deși am devenit prea devreme cu părinți mei nu am o relație așa bună pentru ca ei zic ca i-am făcut de ras pentru ca am rămas însărcinată de vreme.Cum pot avea o relație mai buna cu părinți mei? Și cum pot proceda în situația asta?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" cu părinți mei nu am o relație așa bună ...cum pot proceda în situația asta?"

concentrează-te mai intâi pe fiică-ta și pe tine și pe un job pe care să-l ai. Se numește independență ceea ce n-ai!

| Violleta2022 a răspuns:

Inveti sa-ti respecti parintii si ei te vor iubi si te vor accepta.