| Alexia999977 a întrebat:

Am 20 de ani, mama deja ma enerveaza, am venit la ea cateva zile pentru ca si iubitul meu e la părinții lui şi e enervanta. Cand a vazut m-a luat in brate m-a pupat şi pe langa asta vrea sa doarma si cu mine o noapte.Ce sa fac? E mama nu pot sa îi zic ca nu vreau

6 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Sunt confuz întrebarea este cringe rău...

| ioana748 a răspuns:

Pentru mama ai sa ramai fetita ei toata viata.
Poti sa stai in patul ei pana adoarme si apoi te duci la tine in camera.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti amabila si draguta si pentru 1 noapte te sacrifici si tu, ca doar este MAMA ta, cea mai scumpa persoana de pe fata pamantului!

| Vio024 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu mai are 5 ani, tu gandesti? Maica-sa nu e in toate facultatile mentle

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa recapitulam...
stai separat de mama ta, ai venit cu iubitul ea, te-a pupat, vrea sa doarma cu tine, iar tu nu vrei
mamei i-a fost dor de tine. Iubitul va intelege, daca oo noapte va dormi separat. Profita si nu si stati de vorba ca fetele.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Vio024):

Gresit! O MAMA vrea sa fie cu copilul si la 5 ani, si la 20 si la 50 daca se poate! Si viciversa
Cand vei avea copii sau vei de a face cu ei, vei intelege asta!
Nu esti in masura sa judeci sau sa dai verdicte!