| Sonia9090 a întrebat:

Am 21 de ani și deja un copil băiețelul meu are 5 ani l-am născut când aveam 17 ani locuiesc la părinți mei mama și după atâta timp îmi ține morala pentru ce am făcut și îmi zice sa am grija sa nu mai fac alt copil sunt majora ma descurc dar mama nu înțelege.Cum pot să îi arat ca ma descurc su singura și ca nu trebuie sa îmi tina morala pentru ce am făcut în trecut?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti copilul si muta-te cu chirie ca sa arati ca te descucri si singura cu copilul.

Cat despre morala, parintii tai au dreptate si tu tine gura inchsa si capul plecat ca le-ai facut destula rusine parintilro tai.

Ma rog, stiu ca esti TROLL, ca maine o sa repeti intrebarea asta fara sens pentru nimeni...

| Cinic a răspuns:

Te duci la munca! Si nu le mai ceri lor nici un leu

| Theonlyone1111 a răspuns:

Bună. Nu trebuie sa arăți nimănui nimic, nici părinților tai. Ei au mentalitatea lor, tu o ai pe a ta. Important este sa iti asumi ceea ce ai făcut și sa iti demonstrezi ție ca poți sa te descurci singura.
Părinților tai nu pe poți reproșa mai nimic acum, doar sa iti faci tu un rost singura sau cu o persoana lângă tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te muti singura si te descurci. Poate asa nu o sa mai ai timp sa pui 100 intrebari de pe 30 conturi

| Cipi1212 a răspuns:

La vârsta ta nu ar trebui să te mai certe mama.