| Sonia9090 a întrebat:

Am 21 de ani sunt mama unui băiețel de 5 ani îl iubesc mult și el e foarte atașat de mine l-am născut când aveam 17 ani de puțin timp îl cresc singură pentru ca mam despărțit de tatăl lui pentru ca era violent.Cum pot să mă descurc cu creșterea copilului mai bine acum ca îl cresc singură? Îl iubesc foarte mult pe cel mic el e totul pentru mine

3 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Încearcă o indemnizație de creștere a copilului.

| Violleta2022 a răspuns:

Il duci la cresa, asa cum fac toate femeile de pe pamant si tu te duci la servici!

| Sonia9090 explică (pentru Violleta2022):

Îl duc la grădiniță în timpul săptămânii are 5 ani doar ca momentan find răcit nu l-am mai dus îl duc când îi trece