| Lily23466 a întrebat:

Am 22 de ani sunt de 4 ani casatorita cu sotul meu avem o relaţie frumoasa însa mai apar certuri uneori.Ce pot sa fac în situatia asta?

4 răspunsuri:
| MeisterSchnitzel a răspuns:

E normal să mai apară certuri în orice relație.

| TimberWolf a răspuns:

Stai ca vine acum Violeta cu sfaturile ei de trei lei sa-ti zica sa te desparti si sa cauti un bogatan prin Australia laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-am uitat peste intrebarile tale. E o problema cu tine. Repeti aceleasi lucruri, pui intrebari asemanatoare, te contrazici. Incearca sa mergi la un psiholog!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te ai grabit cu casatoria, trebuia sa mai astepti sa gasesti omul potrivit, acum numai ai ce sa faci decat sa faci eforturi sa pastrezi pacea in familie daca poti, daca nu divorteaza si stai singură