| MihaelaMihaela5678 a întrebat:

Am 3 copiii cu soțul fata cea mare de 4 ani, băiatul de 2 ani, și cea mica de tot de 9 luni soțul meu din luna februarie tot îmi zice să îi fac al 4 copil i-am zis ca nu mai vreau încă un copil pentru ca nu sunt pregătită sa fiu din nou mama și ca eu am avut dureri groaznice la cele 3 nașteri în februarie când am pus întrebarea asta mați ajutat dar la el nu a funcționat nici sfaturile voastre pentru ca le am pus în aplicare și nu înțelege. Cum să îl fac să înțeleagă că nu vreau încă un copil?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Divorteaza!

| ania a răspuns:

Am citit ca si medicii recomanda mimim 2 ani de pauza, ca sa se refaca mineralele din corpul mamei. Nu cred ca e bine sa nu tii cont de dorința soțului tau, dar mai tarziu.