| Emilia350 a întrebat:

Am adoptat o fata acum 2 ani ea acum are 4 ani eu și soțul meu o iubim ca pe propriul nostru copil eu sunt acum și însărcinată cu un copil biologic eu o iubesc mult pe cea mica și părinți mei o iubesc ca și cum ar fi nepoata lor am adoptat-o pentru ca am vrut sa îi ofer un cămin și iubirea unei mame pentru ca ea nu a avut parte de asta în orfelinat dar majoritatea vecinilor și prieteni comuni spun ca e greșit ca am adoptat-o pentru
ca eu pot face copiii biologici dar eu și soțul meu o iubim mult pe cea mica. Credeți că e ceva greșit sa adopți un copil?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te uita ce spun altii, nu este nimic gresit sa adopti, dimpotriva, este corect si cinste voua pentru adoptie.

| kalasnicov22 a răspuns:

Credem ca iar trollezi.
Ti-ai facul alt cont dar felul in care vezi si intelegi lucrurile te tradeaza intotdeauna.
Am inteles ca suferi de sindromul Down din alta postare, dar intreaba ceva util nu povesti.
Inventezi zilnic tot felul de scenarii, cel putin ciudate.