| Delia899 a întrebat:

Am avut o relație de 5 ani acum 3 luni ne-am despărțit eu am locuit la părinți mei deși am 24 de ani dar am avut o cearta cu ei și m-am mutat la fostul iubit el își dorește sa mai dam o șansă relație dar eu nu sunt sigura ce sa fac pentru ca se va ajunge iar la despărțire.Ce pot face în situația asta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. Iti iei de munca orice gasesti acum, ca sa faci rost de bani
2. inchiriezi singura o locuinta si te muti

| relian a răspuns:

Asa este cand munca e straina de tine sau tu de ea laughing esti la mina oricui, sau la altceva laughing depinde la cine stai.

| Cinic a răspuns:

Te duci la munca si cauți chirie. Sunt o gramada de anunturi pe net cu fete care cauta colege de apartament.