| AdelinaAdelina99005 a întrebat:

Am fost într-o relație de aproape 3 ani făceam 3 ani de relație în Decembrie am avut relație de 2 ani cu el eu nu mai sunt împreună cu el mam despărțit de el pentru ca nu ne mai înțelegeam eu am 19 ani am și o fata care are 3 ani acum locuiesc singura cu cea mica o cresc singura știu ca mulți o sa ziceți ca nu trebuia sa fac copil asa de vreme dar eu sunt fericita sa fiu mama însă acum ca mam despărțit de el nu prea am unde sa ma duc pentru ca părinți mei nu mă primesc pentru ca ei îmi reproșează mereu ca am devenit mama asa devreme.Cum aș putea proceda în situația asta?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ești troll.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu ai vreo mătușă, bunică, unchi, soră sau frate mai mare?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa procedezi in nici un fel, doar sa-ti contui viata si sa-to cresti copilul.