| coolbest a întrebat:

Am iesit cu un baiat stiam ca ma place Dar si eu il placeam Am stat cateva ore Nu l-am lasat sa ma sarute dar pana la urma l-am lasat Si nu ma mai sunat De ce oare Ce ar trebui sa fac?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Bănuiesc că se aştepta la cu totul alceva! Sau poate nu ştii să săruţi! Poate e foarte ocupat! Mai aşteaptă un timp apoi caută altu! Baftă!

| darrio2007 a răspuns:

Poate este mai timid.Sau poate ar fi vrut mai mult decat un sarut.De ce nu il suni tu?

| Spitz10 a răspuns:

Nu e timid.Baieti timizi inseamna ca au bun simt, si astia sunt pe cale de siparitie.Si ti-o spun din experienta(is baiat). Poate a fost cu altinceva...prieteni,sau alta depinde.Adica cine suntem noi sa ne dam parerea daca nici macar nu il cunoastem...doar din auzite.

| neutrino a răspuns:

Nu te-a placut.

| Delicacy a răspuns:

E in comă, la spital.Sună-l tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poate s-a gandit ca te lasi prea repede si nu mai gaseste nimic din placerea "vanatorii". happy

| coolbest explică (pentru anonim_4396):

Nu ma las deloc de 6 luni se roga de mine sa ne vedem!

| anonim_4396 a răspuns (pentru coolbest):

Mda. Suna altfel situatia cu aceasta precizare. Ca si barbat iti pot spune ca daca un tip nu te suna, nu mai e interesat de tine. Sau are pe altcineva, sau ii place un joc dublu. Un sfat, pe care nu mi l-ai cerut: daca nu te cauta, uita-l tu! E mai bine pentru tine. Vei gasi destule persoane care sa lege o relatie cu tine.

| Charm a răspuns:

Sincer, poate ca s-a simtit ciudat. Adica sti senzatia cand persoana pe care o placi te saruta te face sa te simti in al noualea cer, dar si putin cam...nu stiu... abatut. Poate ca nu a avut curaj sa te sune nestiind ce vei spune sau ce va spune. Daca e genul de baiat putin mai timid incearca sa faci tu pasul urmator. Sper ca te-am ajutat cat de cat. Bafta!