| Bianca6002 a întrebat:

Am mai multa nevoie dein partea soțului meu însa el mereu îmi zice ca e obosit de la munca și urla la mine când mă apropi de el el lucrează 14 ore pe zi mereu îmi da comenzi sa fac doar ce vrea el și mama lui i-a zis sa nu se mai comporte așa cu mine.Cum să fac sa primesc mai multa atenție de la el?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vorbesti cu el.
Ii spui nemltumirile tale, daca e dispus sa asculte bine, daca nu... papa

| Kiran a răspuns:

Intelege-l ca este stresat dupa atatea ore de a lucra, chiar si in pozitie de "sef", incearca dupa 1-2-3 ore dupa ce ajunge acasa si nu se odihneste sa discutati in asa fel sa ii acorzi spatiul lui necesar dar si sa iti "umplii" necesitatea de afectiune din partea sa.