| Magda455 a întrebat:

Am mai zis ca iubitul meu ma înșelat l-am iertat dar uneori îi mai reproșez faptul ca ma înșelat și el zice mereu ca de ce îi reproșez îi reproșez doar în timpul certurilor asta pentru ca nu ma pot abține l-am iertat dar încă nu am trecut peste asta.Cum pot trece mai ușor peste?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ori il trimiți la plimbare (pe iubițel) ori iți trimiți reproșurile tot la plimbare. Una din 2

| Kiran a răspuns:

Nu poti, ti-a calcat pe incredere si el si-a oferit intimitatea altcuiva, e firesc sa ai ceva cu el stiind ca exista sentimente unde sunt dupa aruncate.