| MariMariana a întrebat:

AM NEVOIE DE AJUTOR! Am rămas singura pe drumuri cu un copil mic de 3 luni si un copil de 4 ani, nu am nici un ajutor, soțul meu ma părăsit după nașterea copilului nu a vrut sa recunoască copilul, el este consumator de alcool și un om foarte violet, familia mea nu vrea sa audă de mine, ajutați ma nu cer bani cer ajutor pentru copil ( alimente hăinuțe ce puteți ) Va rog frumos

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Si fara verificari cine crezi ca ti-ar da ceva?
Ca asa si eu pot zice ceva de genul.

Pana nu vin oamenii sa vada situatia la fata locului nu merge asa.
Asta e un om sa joasa factura, ce ai vazut la el? Ca nu era sfant nici inainte. Ce ti s-a parut asa misto la el?

| Violleta2022 a răspuns:

Apeleaza la Protectia Copilului si ei te vor ajuta!