| AdelinaAdelina99005 a întrebat:

Am o fata are 3 ani, eu am 19 ani locuiesc la părinți mei eu îmi iubesc mult copilul și e tot ce am mai scump pe lume însă majoritatea oamenilor îmi zic ca am făcut copil sa stau pe capul părinților mei și mama mereu îmi zice cum sa o cresc și nu îmi place asta.Credeti ca am făcut o greșeală ca am devenit mama asa de vreme? Cum să o fac pe mama sa înțeleagă ca nu e nevoie sa se bage?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumva lumea are dreptate, ca toate belele sunt in capul bietilro tai parnti, acum avandu-te si pe tine pe cap si copilul tau.

Atata vreme cat stai in casa parintilor, pe spinarea lor si tu si odrasla ta, esti magarita daca deschizi gurita si comentezi fara respect, fiindca ai obligatia sa asculti de parintii tai sau sa-ti iei copilul si sa pleci in lume.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Credeti ca am făcut o greșeală ca am devenit mama asa de vreme?"

Absolut.

Daca nu era o greseala acum erai si tu femeie indepenta la casa ta si nu iti mai spunea maica-ta nimic.