| Ancuța34 a întrebat:

Am o fetiță are 5 luni momentan locuiesc la părinți mei m-am mutat recent pentru ca am avut o cearta cu soțul și mă dat afara din casa oricum nu mai vreau sa ma întorc la el într-un fel regret ca am făcut copil cu el a venit după mine sa îl iert ma gândesc sa îl iert dar nu sunt sigura ce sa fac nu prea vreau sa ma mai întorc la el dar ceva îmi spune ca trebuie pentru ca avem fata împreună. Cum as putea proceda? După părerea voastră

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba un avocat!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scumpo părinții se scrie cu doi de i, ok, cel mai bine divorțezi si iti cresti fata singură, te mai ajuta si mama ta si asta e viata, tu intre timp iti cauti serviciu nu sta acasa sa astepti, ca fostul soț sigur nu te va ajuta, el munceste? de ce te a dat afara din casa? Care a fost motivul din care v ati certat? Te a batut? Numai merită iertat este un dobitoc, cum sa iti dai afara din casa nevasta si copilul? Este un cretin la care nu ai de ce sa te mai intorci si nici decum nu merita iertat, el bea? Era beat cand te a dat afara? Tu ce varsta ai? Multa sănatate.