| Bianca292006 a întrebat:

Am o întrebare ce sa fac la prima mea întâlnire cu o fata sa o sărut? sau sa mai aștept? Voi ce ziceți?

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Iar noi trebuie sa ghicim cum decurge intalnirea ta imaginara?

| Bianca292006 explică (pentru johnnny123):

N am zis asta am cerut o părere!

| johnnny123 a răspuns (pentru Bianca292006):

O părere despre ce?
Dacă săruți sau nu o persoană cu care ai ieșit la întâlnire depinde în totalitate de cum a decurs întâlnirea aia. Dacă întâlnirea despre care vorbim nu a avut loc, înseamnă că nu a decurs în niciun fel, înseamnă că nu putem avea nicio părere.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Dai o shaorma.

| Darius50boss a răspuns:

Contează cum curg lucrurile

| darrio2007 a răspuns:

Maturizează-te.