| Bianca292006 a întrebat:

Am o întrebare ce sa fac la prima mea întâlnire cu o fata sa o sărut? sau sa mai aștept? Voi ce ziceți?

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Iar noi trebuie sa ghicim cum decurge intalnirea ta imaginara?

| Bianca292006 explică (pentru johnnny123):

N am zis asta am cerut o părere!

| johnnny123 a răspuns (pentru Bianca292006):

O părere despre ce?
Dacă săruți sau nu o persoană cu care ai ieșit la întâlnire depinde în totalitate de cum a decurs întâlnirea aia. Dacă întâlnirea despre care vorbim nu a avut loc, înseamnă că nu a decurs în niciun fel, înseamnă că nu putem avea nicio părere.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Dai o shaorma.

| Darius50boss a răspuns:

Contează cum curg lucrurile

| darrio2007 a răspuns:

Maturizează-te.

| Bianca292006 explică (pentru johnnny123):

Înțeleg poate ca eu nu am avut parte de asta plus ca eram și eu curioasa de aceea am întrebat fiindcă am avut doar relații la distanta cu fete asa ca prima mea întâlnire adevărată cu o fata as vrea sa știu ce sa fac atât dar mersi ca ai răspuns m ai ajutat!