| Bianca292006 a întrebat:

Am o problema pur și simplu ce sa fac sa o scot pe mama din viata mea doar pentru ca nu e de acord cu orientarea mea sexuala faza e ca ea nu accepta! Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca esti majora, te muti in alt oras si asta e...se va obisnui cu timpul, nu ai cum sa te dezici total de mama ta.
esti
esti sigura de alegera ta? ai activitati specifice?

| Bianca292006 explică (pentru Fatamuntilor):

Pai asta ma tot gândesc sa ma mut în București n am alta soluție!

| JohnnydeFeer a răspuns:

Pe Reddit gasesti fete Bi sau lasby, O optiune mai e Cluj.

| PaulaPaulayt1 a răspuns:

Nu o scoate din viata ta, e mama ta. La un moment dat o sa accepte. Ai răbdare.