| andreea11223344 a întrebat:

Am o problema, vine ziua mea si voi da o petrecere in pijamale...nu stiu ce sa mancam, ce sa ne jucam sau ce sa creem incat nimeni sa nu se plictiseasca.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Pai la mancare ar : pizza, hamburgeri, cartofi prajiti. Si astea nu trebuie neaparat cumparate. Le poti face acasa sau sa le cumperi congelate.
Pe langa astea poti opta pentru gustari de genul: chips-uri, nachos, pateuri. Poti lua si chestii de rontait: alune, fistic.
Si sa nu uiti de prajiturele. Ori mini tarte, ori mini eclere, ori fursecuri.
Si de jucat. puteti face biletele cu numele voastre si fiecare trage cate unul, in functie de fieare bilet, va face descrierea persoanei respective, astfel incat atunci cand o citeste, restul sa ghiciti despre cine este vorba.
Altul: 3 lucruri care-mi plac la tine si 3 lucruri care nu-mi plac. Aici trebuie sa fiti atente sa nu scrieti chestii prea rautacioase ca sa nu va certati.laughing
Adevar si provocare.
Ati pute sa va machiati una pe alta.
Cam atat imi vine acum. Petrecere frumoasa! :*

2 răspunsuri:
| andreea11223344 explică (pentru Crisu):

Mersi:*

| Crisu a răspuns (pentru andreea11223344):

Pentru putin :*