| Ela601 a întrebat:

Am o relație chiar foarte frumoasa cu soțul meu însă nu înțeleg de ce familia mea nu e de acord cu el eu cu el oricum ne am gândit să plecam din țară amândoi și să avem amândoi o viață fericită doar eu și cu el iar pe viitor posibil sa facem și un bebe și sa fim fericiți soțul meu câștiga su destul de bine e avocat.Credeți ca e o idee buna sa plecam din țară ca să nu se mai bage nimeni în relația noastră? Ce sfaturi ați avea? Noi încă nu suntem hotărâți.Dau funda

6 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cati ani ai? Vorbesti ca o fetita.
Daca esti minora, nici nu ma mir ca familia ta nu e de acord sa ai relatie.
Daca Fat Frumos e avocat, e avocat pe drept romanesc. Ce o sa faca el afara?

| relian a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Ce sa faca el pe afara? O da pe ea la produs, asa omu sta acasa si face si bani laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca esti inca minora, daca esti inca capabila sa stii ce vrei, iar sfatul meu este sa asculti de parintii tai, macar pana mai cresti si te maturizezi ca sa nu ajungi rau cu deciziile pripite luate acum, inca in imatturitate.

| ioana748 a răspuns:

Faceti ce doriti cu viata voastra.
Tu, de exemplu ai putea invata despre semnele de punctuație.
Te indruma sotul, ca este avocat si cu siguranța iti poate explica despre virgula, punct, si altele.

| Cipi1212 a răspuns:

Poți împiedica lumea să se bage in viața voastră și fără să plecați din țară.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru ioana748):

Este imposibil sa nu remarci aceeiasi trolli cu aceeasi ortografie.
Diverse subiecte, reluate dupa acelasi tipar. "Ce sfaturi?", "Ce sa fac?" etc.
Ma gandesc ca sunt platiti ca sa mai starneasca valuri pe aici, la Familie & Relatii.