| ALice_4674 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Voi, baietii, vorbiti despre noi fetele? Adica, stiu ca fetele vorbesc intotdeauna despre cat de draguti sunteti sau ce lucru dulce ati mai facut. Ma intrebam daca baietii vorbesc la fel cu prietenii lor.

6 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Depinde de baiat si de prieteni daca e unu mai smecher se va lauda ca a facut sex q ea si multe dar de cele mai multe ori nu vb despre prietenele lor baietii vb maim ult de alte lucruru ex masini jocuri...winking

| BRG a răspuns:

Da și în somn vorbesc și mă gîndesc la voi fetele, cît de drăguțe și frumoase sînte ți.

| ALice_4674 explică:

Nu ma refer la sex.de ex: ce vorbesc cu ele etc...

| guzanu92 a răspuns:

Aprecieri intre fete: "Si e atat de dulce, are maini frumoase, ochii aia... si niste buzeee, de-ti vine sa-l mananci... Cand vorbeste ma topesc. Dupa ce ca e bun mai are si bani, fatà uita-te si tu, iar m-am indragostit etc."
--- Aprecieri intre baieti: "Bà...CE CUR ARE!

| Millanteria a răspuns (pentru guzanu92):

laughing Buna asta!

| justitiarul a răspuns:

Doar cand ne enervati!