| GeorgianaLavinia655 a întrebat:

Am stat la părinți soțului meu pentru ca trebuia sa ne renovam apartamentul acum ne am mutat din nou la noi la apartament chiar dacă nu e renovat am zis ca ne oprim momentan cu renovarea însă părinți soțului meu când vin la noi în vizita ne spun ei noua cum sa ne facem în casa.Cum putem eu si cu soțul meu sa gestionam aceasta situație?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii mai invitati

| ioana748 a răspuns:

Spuneti ca multumiti pentru sugestii si vedeti ce va iesi la final, ca luati in calcul mai multe variante.

| Violleta2022 a răspuns:

Si ce, te doare gura sa-i aprobi?
Ca ei pleaca si voi tot cum vreti o sa faceti.

| cxy15 a răspuns:

Aprobi afirmațiile lor, și împreună cu soțul tău puteți decide dacă ați putea să vă inspirați din ideile lor, dacă nu îi lăsați să vorbească.

| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui să nu vă influențeze nimeni.