| Daniel_Iulian_1980 a întrebat:

Am vazut la servici o fata,si m-am indragostit foarte tare de ea,insa deocamdata nu am apucat sa vb nimic cu ea.
Imi puteti da niste sfaturi ce as putea sa vb cu ea,pentru a nu ma face de ras?
Mentionez ca sunt destul de timid,iar cand stau langa o fata care imi place, nu imi gasesc cuvintele ce sa zic si ma blochez, ma înrosesc la fata.
Multumesc!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca noi ti-am da sfaturi in aceasta privinta, atunci noi am vorbi cu ea si nu tu. Trebuie sa fii original, astfel nu merge. Indrazneste ca esti barbat, femeilor le plac barbatii indraznesti. Nimeni nu ar trebui sa scrie pe pagina vietii tale, scrie-ti tu povestea vietii tale. Greseste, repara, sa fii original inseamna sa fii gata sa pierzi dar in final vei avea numai de castigat.

Succes

| ioana748 a răspuns:

Intai afla daca are prieten, apoi actionezi in functie de acest lucru.

| FUVDER a răspuns:

Servicii de pe Publi 24 sau glumesti, ar fi cazul sa ii spui tot ce simti, sa fi imbracat frumos, sa nu iti puta gura, sa nu vorbesti despre sex ca nu e cazul mai ales daca e vorba de intalnire si nu ai spus varsta fetei Daniele! ce ai 40 de ani de iti pui ca esti nascut in 80'?

| LaviniuA a răspuns:

Cum nu stii ce sa vorbesti cu ea ce esti fotbalist?
Pune langa ea o fata care nu iti place, ca sa nu te mai blochezi. Pe bune, gasesti una nasoala si o iei cu tine.

| LaviniuA a răspuns:

Si cum te-ai indrogostit foarte tare de ea daca n-ati vorbit inca nimic? Ce ai 14 ani ori esti fotbalist? Fereasca...

| J0B0MAT a răspuns:

Bună, ce faci, cum ești, chestii legate de servici dacă zici că lucrați împreună.Fă-te că ai nevoie de ajutor/mai multe informații pe o anumită temă, iar de acolo dezvolți, poți propune să îi faci cinste cu o cafea ceva.

| 1onur a răspuns:

Află dacă are un prieten...Niciodată nu intra într-o relație pe care are pe cineva destrami... o relație a unui băiat nevinovat. Află tu dacă ea are pe cineva să nu intri în relația aia dacă fata aia are pe cineva niciodată sa nu faci asta niciodată în Viața ta.

| 1onur a răspuns (pentru ioana748):

Cel mai frumos loial Adevărat răspunshappyhappyhappyhappyhappy.

| ioana748 a răspuns (pentru 1onur):

happy Am vazut ca esti de aceeasi parere.

| 1onur a răspuns (pentru ioana748):

Sunt ce aceași părere ca oamenii sa fie loiali sincer Adevărați cu Adevărat într-o relație..