| Marina370 a întrebat:

Am zis pe contul celalalt ca am un băiat care are 10 ani sunt divorțată de tatăl lui contul celalalt mi-a fost suspendat de asta revin aici cu o întrebare eu am divorțat de el ca era gelos copilul a rămas la mine el vine în weekend să vadă copilul de asta aș dori să am o relație de prietenie măcar cu el pentru copil.Cum putem păstra măcar o relație de prietenie?

4 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Despre prietenie numai poate fii vorba. Dar puteti avea o relatie de respect reciproc. Gen singurul subiect sa fie copilul si cam atat. Daca ai divortat ai facut-o cu un motiv.

| Violleta2022 a răspuns:

Si ai venit pe contul nou ca sa TROLLEZI si aici?
Chiar nu-ti dai seama ca nu ti se permite acest lucru fiindca faci ceva interzis?
De ce persisti cu rea vointa sa faci lucuri interzise?

| Marina370 explică (pentru Violleta2022):

Nu trolez am pus doar o întrebare

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marina370):

Ai pus-o de nenumarate ori si pe celalat cont, de aceea ti s-a inchis contul.