| Iulinca a întrebat:

Aș dori să trimit un mesaj unei persoane, dar îmi e frica să nu mă deteste, aș dori un ajutor să trimită mesajul meu ( e unul drăguț) și după sa blocheze acea persoana...

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ar fi un gest infantil.
Trimite-i un mesaj cu gandul (telepatic) si vezi ce se intampla.

| ioana748 a răspuns:

Ce rost are.Ar crede ca cineva a gresit numarul si nu ar face legatura cu tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce rost are sa implici oameni straini, ca sa-ti faca tie o joaca prosteasca? Doar ca sa sicanezi omul?
Asta este educatie primita de la parintii tai?