| Sonia9090 a întrebat:

Băiatul meu are 5 ani eu am 21 de ani ca
ani vin decla munca el are momente când sta lipit doar de mine e foarte atașat de mine dar și eu sunt atașată de el însă uneori simt ca am nevoie de puțin timp pentru mine dar nu vreau să îl resping pe cel mic pentru că îl iubesc mmultși nu vreau să se simtă ne iubit sau ca nu ofer atenție.Cum să am timp pentru mine fără sa îmi fac copilul să se simtă ne iubit sau neglijat?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai barbat, atunci te sacrifici.

| sierra1 a răspuns:

1 te lași de job
2 iți iei un sot (dacă n-ai)
3 impaci și capra și varza (citește: iți gestionezi eficient timpul)