| Sonia9090 a întrebat:

Băiatul meu are 5 ani nu prea sta cu alte persoane eu am 21 de ani sta doar cu mine eu nu pot sta doar lângă el pentru ca merg și la munca și trebuie sa îl las cu părinți mei și uneori plânge. Ce sa fac în situația asta sa nu mai plângă când plec?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il lasi sa planga, se va obisnui.

| adryang78 a răspuns:

Nu prea ai ce face, e normal să fie atașat de tine. Se va obișnui până la urmă.

| popapopica a răspuns:

Daca are 5 ani, inseamna ca te poti intelege cu el. Incearca sa afli (pe ocolite) ce il supara cand sta cu bunicii.

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic, il lasi sa planga!