| Cristian_Catană_2000 a întrebat:

Am 14 ani si plac o fata de aceiasi varsta cu mine, i-am spus ce simt dar ea a zis ca nu simte acelasi lucru pentru mine dar nu imi pot sa imi i-au gandul de la ea! spuneti-mi ce sa fac ca sa o conving? (dau funda )

Răspuns Câştigător
| Jokyo a răspuns:

Nu prea ai ce face omule... dar totusi sunt sanse fi emreu pe langa ea i-ai apararea fa-o sa rada mai pe scurt devino-i cel mai bun prieten si dupa ea va incepe sa te placabig grin

2 răspunsuri:
| Cristian_Catană_2000 explică (pentru Jokyo):

Ok mersi mult

| kar1GaNNN a răspuns:

Daca ea nu te place nu ai ce-i face.
Iubirea cu forta nu o sa gasesti prea des.
Eu zic sa uiti de ea si sa iti cauti alta care crezi si tu ca ea te iubeste si vrea sa fie ceva intre voi.