| Adeea1234 a întrebat:

Bună am 16 ani îmi place sa petrec timp cu fratele meu chiar dacă el e mai mare decât mine el are 17 ani uneori ma port după el dar el e de acord sa stau cu el și afară însa părinți noștri ne zic mereu sa stam și unul fără altul afara.Ce pot face în legătură cu părinții mei?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai in casa si ai rezolvat problema.

| Cipi1212 a răspuns:

E bine să fii cu fratele tău.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mai stati si unul fara altul ca nu arde

| LisaJulie a răspuns:

Probabil părinții tăi sunt cam îngrijorați ca petreceți timp împreună și nu socializati cu alți oameni! Dar asta este doar o faza și o sa le treacă