| Maria20996 a întrebat:

Bună am 7 copiii cel mai mare are 6 ani și cel mai mic un an diferenta de vârstă între ei 7 e de un an eu și soțul meu iubim copiii și de asta am făcut atâția plus ca e și din cauza ca noi suntem de alta religie eu uneori e obositor cu 7 copiii dar e și frumos am momente când sunt epuizată eu am 28 de ani uneori și părinți noștri ne reproșează faptul ca am făcut 7 copiii.Ce sa fac în legătură cu reproșurile? Cum să fiu o mama mai bună?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Auzi? Tu cate conturi cu probleme inventate ai? Nu e plictisitor?