| sanda34 a întrebat:

Buna am facut o greseala am esit cu un baiat care ma iubeste dar eu deloc,asta e a treia oara de chind incercam si eu ii doar ranesc inima,eu iubesc fostul dar fostul nu ma prea merita nici sa ma sune,nici sa ne vedem des nu,dar sa ma lase in pace nu vrea,de ce? la prezentul observ ca tot ma erita la el tot ce face cum vorbeste chiar de pare mai educat ca fotul, fostul este mai desfatat dar eu aa tin la el...ce sa fac oare? sa ranesc inima iar la prezentul sau sa ma mai intilnesc putin apoi sa gasesc vreun motiv de despartire?

5 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

N-am inteles nimic, iti recomand sa rescrii mesajul fara greseli de ortografie sau macar scrie cuvintele complet

| dracusorvoinic a răspuns:

Cel mai bun lucru ar fi sa-i spui adevarul ca nu ti la el dar vrei sa ramaneti prieten... fundabig grinbig grinbig grin

| DoinaV a răspuns:

Sanda, nu te mai intalni cu acel baiat daca el doreste mai mult decat ii poti tu oferi.
P.S. La limba romana trebuie sa mai studiezi, e greu sa te faci inteleasa exprimandu-te in felul acesta.

| INeeDYoubby a răspuns:

De cit timp te intilnesti cu fostul si citi ai nu tu si fostul?

| sanda34 explică (pentru INeeDYoubby):

De doi ani ne intalnim, eu am 18 ani el 22 curind, noi ne-am impacat tongue