| biuta7189901 a întrebat:

Buna, am o problema serioasa pot spune, de fiecare data cand ma cert cu iubitul meu, simt ca imi amortesc mainile, picioarele si ma doare spatele foarte tare spatele, oare e de la stres?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este de la nervi si probabil problema psihica pe care o ai, dar nu sti inca.

| biuta7189901 explică (pentru Violleta2022):

Problema psihica?

| Violleta2022 a răspuns (pentru biuta7189901):

Da, problema/ boala psihica, care te face sa tremuri sau sa-ti amorteasca membrele, din cauza nervilor.

| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici un caz similar, unde fata asta chiar confirma diagnosticul pus de medic, cu simptome identice cu ale tale:

"în 8 Mai | lola111122233 a întrebat:
Buna ziua! Am 19 ani,sunt diagnosticata cu anxietate paroxistica si tulburare de panica dar iau tratament,de ceva timp am uneori amorteli(picioare, maxilar) si in special limba dar limba o simt asa de obicei dupa ce fumez (sunt fumatoare), dar imi e foarte frica sa nu fac AVC, nu beau cafea exagerat, nu consum substanțe in afara de tigari, nu beau alcool..."

https://www.tpu.ro/......a-timp-am/