| mejojo a întrebat:

Buna am si mare nevoie de ajutor de la voi. Cum pot pune si eu bulinute la fotografii? Unde pot da si ce trebuie sa fac? Dau funda scuze de categoriepuppy dog eyeskiss

Răspuns Câştigător
| Adrian1606 a răspuns:

Aici poti vedea:http://www.adobetutorialz.com/......-and-masks

9 răspunsuri:
| mejojo explică (pentru Adrian1606):

Multumesc! Dar ce trebuie sa fac trebuie sa descarc ceva? Daca trebuie sa descarc imi spui te rog ce si unde si sa fie gratis te roogpuppy dog eyeskiss.

| mejojo explică (pentru Adrian1606):

Ca sa imi fac si eu la unele fotografii trebuie sa-l descarc? daca da spune-mi unde sa dau si daca este gratispuppy dog eyes33.

| mejojo explică (pentru mejojo):

Ca sa fac si eu la unele mele poza ce trebuie sa fac sa descarc de unde? Si spune-mi daca e gratis?

| Adrian1606 a răspuns (pentru mejojo):

Acolo ai un tutorial, un de poti invata cum sa faci buline.Dar pe ultima pagina, poti descarca imaginea in format PSD. Daca nu te grabesit am sa iti dau eu un pm cu id-ul meu si poate te ajut cu imaginea.

| Adrian1606 a răspuns (pentru mejojo):

Trebuie sa ai instalat Adobe Photoshop, daca nu te voi ajuta eu.

| mejojo explică (pentru Adrian1606):

Nu nu am instalat Adobe Photoshop.

| mejojo explică (pentru Adrian1606):

Da dar eu vreau sa-mi fac eu pe pc... daca intelegi. Ajuta`maaa te roggpuppy dog eyes is disperataaa ii foarte fain sa pui bulinute la poza:-x. >big grin

| Adrian1606 a răspuns (pentru mejojo):

Pai instaleaza-ti Adobe Photoshop.Baga id-ul meu si iti voi spune cum sa instalezi Adobe Photoshop Cs5 si de unde sa il downloadezi.Altfel nu am cum sa te ajut,. Sper ca intelegi ce vreau sa spun.

| mejojo explică (pentru Adrian1606):

Uite id-ul meu... ti-l dau pe asta k nu stiu deunde sa ti-l iau : kiss_jojolyka@yahoo.com... oricum ie vechi asta:-d.