| Sonya20xD a întrebat:

As vrea sa-i cumpar un cadou unui amic.( Nu sunt cu el si nici nu voi fi niciodata impreuna cu el). Este un eveniment important pentru el si vreau sa-i ofer o mica atentie. Are 14 ani si nu stiu exact ce-i place. As vrea sa-i iau ceva ce sa nu fie nici asa costisitor, deci ce credeti ca ar trebui sa-i iau?hee hee

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Sau poti lua o cana haioasa.Cana o ai mereu la vedere daca bei din ea si-ti aminteste de persoana respectiva.

14 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poti sa-i iei o carte, un cd cu fim sa muzica.

| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.
Pai cel mai bine ar fi sa-i cumperi un ceas de mana.sau un Breloc, un parfum, un lasntisor de argint[sunt ieftine].

| Sonya20xD explică (pentru Grimmjow69):

Mersi pentru idei, dar nu poarta ceasuri pe mana, nici lantisoare sau bratari, insa ideea cu parfumul imi place. O sa ma mai gandesc. Mersi mult.

| Sonya20xD explică (pentru ElenaSA):

Ii este plina biblioteca cu carti si cd-uri, deci nu cred ca i-ar mai trebui. Mersi oricum.

| ElenaSA a răspuns:

Daca are eu cred ca ii plac. Poti sa ii iei si ceva personalizat:de exemplu un tricou pe care sa scrii ceva care sa ii faca placere.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Am o idee mai bună.
Cumpără-i o felicitare, scrie-i ceva frumos, semnează-te şi pune-i în ea nişte bani să-şi cumpere el ce îi trebuie şi îi place.
Pa-pa.

| Sonya20xD explică (pentru ElenaSA):

Cred ca i-ar placea, insa cadoul trebuie sa fie gata pana saptamana viitoare. Crezi ca ar termina tricoul in mai putin de o saptamana?

| h4mh4m a răspuns:

Eu iti recomand sa ai iei ceva ce ai va fi necesar si de folos in timp. Gen o trusa de surubelnitze pentru telefoane cu lupa, ceva ce il va ajuta la un momendat, in momentele alea cruciale cand trebuie sa desfaca calculatoru la un prieten si cauta o surubelnitza si scoate setu, si ai zice aluia bai frate surubelnitzele astea sunt de la X, sa moara masa si acuma ma mai tin etc laughing Bafta, daca nu merge exista regula principala, Bani, Sx, si ....muzica

| Sonya20xD explică (pentru Hydrangeaceae):

Mersi pentru idee. O sa-i iau o felicitare si clar o sa-i scriu ceva frumos. Mi-a fost prieten bun timp de 5 ani. Insa ma tem ca daca ii pun bani sa-si ia el ceva, o sa-mi dea banii inapoi. A m-ai facut asa cu un baiat. Deci daca el, ca baiat nu a reusit, nu cred ca voi reusi eu, mai ales ca sunt fata.

| Sonya20xD explică (pentru h4mh4m):

Sx-ul este exclus din prima, desi am impresia ca ii place de mine.dar eu nu as face asa ceva cu el niciodata. Celelalte idei sunt ok. Merci mult :*

| Sonya20xD explică (pentru ElenaSA):

Mersi :* :*

| h4mh4m a răspuns (pentru Sonya20xD):

La sex nu ma refeream cu tine laughing) aduci o prietena ceva sau ai faci o lipeala laughing) si daca iese casa de piatra toata viata va stii ca tu esti vinovata laughing)) la bine si la rau

| Sonya20xD explică (pentru h4mh4m):

Ok laughing scuzehee hee Greseala mea laughing

| BobitaDePiper a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi un ceas de mana...