| Lexiii18 a întrebat:

Bună bună,
Luna aceasta eu și prietenul meu aniversăm 10 ani de relație, in toți anii aceștia ne-am cam făcut tot felul de cadouri, am epuizat toate ideile. Anul acesta vreau ceva mai simplu dat mai semnificativ. Circulat pe net borcănașul cu " Deschide când...". Treaba sta in felul următor. Avem un bebe care mi-a mâncat toată energia și nu am idei, efectiv nu gândesc, nu pot sa gândesc. Aveți voi ceva idei? Apreciez, merci mult de pe acum pentru răspunsuri.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca-i covid si nu-i sanatos sa iesiti si sa aniversati, te sfatuiesc sa pregatesti ceva festiv acasa, cu lumanari, sampanie, tort, o cina romantica, samd.
Daca poti, du copilul la mama sau soacra ca sa fiti doar voi doi!

| AliGab a răspuns (pentru Violleta2022):

Sigur i-ar placea sotului tau ideea Jassminei. Sa lasi copilul in grija cuiva, daca ai posibilitatea, si sa pregatesti niste momente romantice...are mare trecere la barbati asemenea cadou

| Lexiii18 explică (pentru Violleta2022):

Asta i problema, nu pot sa o las, fiind alaptata nu sta cu nimeni când e ora de somn?‍♀️

| Lexiii18 explică:

Vreau ceva idei despre treaba asta cu borcanul