| anonim_4396 a întrebat:

cine ma poate ajuta cu un mesaj de la multi ani pentru fostul iubit cu care am ramas prietena dar eu tot mai tin la el! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii spui un simplu "La multi ani".

| Andreeabnd1 a răspuns:

Uite aici cateva, sper sa iti placa.
-Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericit, iubit, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani!
-Nu te-am uitat si iti doresc sa ai o zi plina de impliniri. La Multi Ani!
-Nu am solutii pentru toate problemele din viata ta, pentru indoielile si temerile tale, dar te pot asculta si impreuna putem cauta raspunsuri. La Multi Ani!
-Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet. La Multi Ani!
-Pentru toti anii in care ai fost primul meu gand dimineata si ultimul seara, doresc sa iti spun ca fiecare an este mai dulce ca ultimul si, daca ar trebui sa o iau de la inceput, as face la fel iar si iar. Daca as avea o singura floare pentru fiecare clipa cand m-am gandit la tine, m-as plimba in propria mea gradina. Te imbratisez cu multa dragoste! La Multi Ani!

| clickkcilc a răspuns (pentru Andreeabnd1):

Eu ti-as da funda happy

| Andreeabnd1 a răspuns (pentru clickkcilc):

Daca nu considera ea, asta este. Nu raspund neaparat pentru funda. Ci sa ajut pe cineva. Pentru ca sunt noua si nu ma intereseaza asa mult funditele. Poate ea nu considera acesta un raspuns bun, sau poate ca nu e ce isi doreste ea. Apropo mersi happy