| Magdamsg a întrebat:

Bună, cum ii spui unui bărbat care vrea sa te cunoască ca ai un copil? Nu știu cum sa procedez????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀ ️

4 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Adevărul.

| Violleta2022 a răspuns:

Ii spui adevarul de la inceput, ca de-i unul care nu vrea complicatii cu copii altora, sa nu pierzi timpul inutil.

| LisaJulie a răspuns:

Pai ii spui pur si simplu ca ai un copil, daca el te place va vrea sa se intalneasca cu tine

| darrio2007 a răspuns:

Ii spui pur si simplu de la inceput, daca vezi ca el vrea sa aveti o relatie.