| Floreenofficial a întrebat:

Buna! Deci am plecat de acasă ieri la 10:30 și am revenit azi la 16:30.Ma gândeam azi când stăteam pe banca in fata blocului ce sa va spun.Nimeni nu are grija de mine decât mama.Dar mama lucrează foarte mult, lucrează la spital e îngrijitoare și a chemat-o anul asta in luna septembrie chiar și din concediu.Mama sta la spital foarte mult și ar fi in stare sa o cheme zilnic.Mama și-a depus dosarul de pensie săptămâna asta,am fost chiar eu cu ea,dar asistentele și doctorii vor sa o mai țină pentru că au nevoie de ea sa facă curățenie pe toată secția chirurgie, deci nu știu dacă va ieși la pensie.De exemplu săptămâna asta mai lucrează vineri când am ajuns la un consens cu ea sa plec de acasă în oraș ca sa nu rămân singur acasă cu tata care se ia de mine și ne întâlnim seara la un magazin și sâmbătă noaptea lucrează iar și a zis sa stau acasă cu tata.Eu sunt ca Britney Spears,sunt o leguma,nu mai pot avea grija de mine singur,doar mama are grija de mine pe lumea asta doar că lucrează enorm de mult,nu mai scapă de spital și eu în timpul asta sunt al nimănui,mă plimb prin oraș singur.Tata își bate joc de mine,mi-a scos lumina din camera,mi-a lăsat doar veioza și mi-a scos prelungitorul de la radioul cumpărat de mine și ascult acum Kiss fm pe telefon. Daca aveți întrebări pentru mine, intrebati-ma va rog orice vreți.

Răspuns Câştigător
| DeMicUnCălător a răspuns:

Câți ani ai?

16 răspunsuri:
| Ilovedinero a răspuns:

Uite asta e cea mai mare greseala a parintilor din ziua de azi.Isi lasa copii sa depinda de ei. Daca nu iti schimbi mediul in care traiesti, daca nu dai cu fundul de greu vei ajunge si tu la varsta pensiei chemand-o pe mama sa ii spuna la domnul doctor ce te doare.Toti care depind de parintii lor vor ajunge niste epave.Relatie parinte-copil trebuie sa fie una de prietenie si intelegere, in niciun caz " doar mama are grija de mine pe lumea asta, eu sunt leguma".Mai mult, crezi ca iti vei mai gasi suflet pereche? Cel mai probabil vei sta cu o fata care vrea sa traiasca toata viata cu druga in sus si va sta si ea pe spatele mamei tale caci tu in momentul in care vei fi intr-o relatie o vei vedea pe fata aia ca si pe mama ta si crede-ma ca nicio fata nu vrea sa adopte un plod

| Floreenofficial explică (pentru DeMicUnCălător):

Contează?

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Doamne Dumnezeule Doamne Dumnezeule (

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie și că ești bolnav psihic și ai vreo 28 de ani.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Floreenofficial):

Îți place postura de victimă și văicăreala.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nul judecați nu suntem în măsura să-l judecam dacă ești bolnav și nu este apt de munca nu trebuie judecată el este conștient de faptul acesta știu și eu și sunt conștient de faptul ca are 28 de ani și mama lui muncește pentru el doar Dumnezeu știe câte trece acea femeie și acest băiețel nu-l judecați și nu va sculați să-l călcați cu vorbe cu cuvinte cu intenție și fapte murdare nu-l necăjiți deja el sărmanul nu-i bine și nici sănătos îmi pare rău pentru el și mama lui și îmi doresc ca Dumnezeu să-l ajute și săi ofere putere să se poate angaja și sa muncească cinstit să-l o ajute pe acea femeie Doamne Dumnezeule

| Floreenofficial explică (pentru anonim_4396):

Am 29 de ani și schizofrenie.Mersi.

| Floreenofficial explică (pentru DeMicUnCălător):

Doamne,vai,daca ți-ai da seama că te înșeli...din cauza lui tata am avut probleme toată viața. sad

| Floreenofficial explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Am 29 de ani, mersi de ajutor.

| Floreenofficial explică:

Am fost internat anul asta in septembrie și octombrie la spitalul din oraș și s-ar putea sa ajung și în noiembrie iar, depinde de ce zice o doamna doctor endocrinolog.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Floreenofficial):

Am înțeles. Tu ești perfect!

| Fatamuntilor a răspuns:

Mama e numai una!
zici ca doar ea are grija de tine.Este indeajuns! Mereu o va face.
Tu daca esti cuminte si iti urmezi tratamentul, grijile ei vor fi mai putine.

| Floreenofficial explică (pentru DeMicUnCălător):

Nu ai înțeles.Nu sunt perfect! sad

| Floreenofficial explică (pentru Fatamuntilor):

Mulțumesc draga mea!

| dullcat a răspuns (pentru Ilovedinero):

Calm down, omul este bolnav.