| justsmile8 a întrebat:

Este un baiat la mine in scoala pe care nu il mai inteleg deloc. Unii prieteni imi spun ca ma place, dar eu nu mai stiu ce sa cred.De fiecare data cand treceam pe langa el incerca sa ma "sperie".In alta zi imi zambeste.Intr-o zi eram cu un coleg in sala de sport si m-a impins(nu tarelaughing). Intr-o zi a intrat in vorba cu mine.
Dupa doua saptamani(dupa sarbatori)nu a mai facut nimic din toate astea.Adica se uita la mine si apoi continua ce facea inainte.
Credeti sa ma place sau doar isi bate joc? Funda:*

Răspuns Câştigător
| andreutzaa12 a răspuns:

Ii place de tine dar e prea fraier si ii e prea rusine sa o arate, daca si tie iti place de el, incearca sa fi glumeata cu el dar totusi e destul de bine sa nu-i permiti multe. De exemplu faza cu impinsu nu mi se pare ok adica un baiat amabil si care te place nu te loveste! bafta

4 răspunsuri:
| kiko12 a răspuns:

Pai in primul rand face asa doar ca sa te impresioneze in al doilea rand fa si tu ceva in al treilea rand daca iti zambeste e de bine si DA TE PLACE asa face orice baiat... aproximativ... :p

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Dacă sunteţi la vârsta adolescenţei, atunci să ştii că nu trebuie de căutat mare logică în acţiunile lui.

În această perioadă tinerii abia încep să se maturizeze şi nici ei nu înţeleg ce îşi doresc cu adevărat (o spus din experienţa mea).

Cu trecere timpului toţi ajung să se înţeleagă mai bine, înţeleg ce vor de la viaţa şi pot lua decizii înţelepte.

Cele bune!

| justsmile8 explică (pentru andreutzaa12):

Mda.numai ca faza e ca nu m-a impins, nu stiu cum sa spun.Ieri a scris pe un site de socializare ca ii place de alta fata.nici nu stiu ce sa cred. fata aia spune ca nu ii place de ea.mersi de raspuns:*

| justsmile8 explică (pentru kiko12):

Mersi :*