| Mirabela6789 a întrebat:

Buna eu si sotul meu avem 3 copiii un baiat de 10'ani care nu e al lui, si copiii care îi am si sunt ai lui biologici baiat de 6 ani si fata de 3 ani însa sotul meu iubeste doar baieţi pe fata nu când eram însărcinată cu ea m-a pus sa fac avort însă eu nu am vrut sa fac avort eu o iubesc mult.Cum să îl fac sa iubeasca si fata nu doar pe baieti si ea e a lui?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa moara bibi de nu sunteți deja o rețea de useri cu întrebări de telenovele ieftine... Ce dracu...

| sierra1 a răspuns:

Dacă tu nu știi cum, atunci cine dreak?

Fă-i o ciorbă beton de dexemplu...

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Il trimiti la psihiatru, sa se caute.
Omul e cu capul

| Cipi1212 a răspuns:

Fata e parte componentă a feminității tale. Dacă nu o iubeste pe fată înseamnă că nu te iubește.