| GabrielaGabriela9856 a întrebat:

Bună eu și soțul meu ne certam des noi avem o fată are 16 ani el o cearta pe ea mereu de asta am și eu certuri cu el aș dori să nu o mai certe așa des pentru ca ea e încă un copil i-am zis ca dacă mai cearta fata eu voi divorța și el tot nu înțelege. Care e cheia rezolvări aceste situați cu soțul meu?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cu siguranta cheia nu se afla pe TPU, unde predomina tot adolescentii.Nu ai mentionat nimic despre motivul/motivele pentru care sotul o cearta pe fiica de 16 ani, deci intrebarea nu prea are sens.Si nici nu am auzit de vreun adult in toate mintile sa considere asta motiv de divort?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

De ce o cearta?