| Corinagabriella a întrebat:

Buna!
Fratele meu face 2 ani si as vrea sa ma ajutati cu urari lungi si frumoase...
Multumesc!❤

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La anii lui nu va ințelege urările lungi și stufoase dar o ciocolată frumos ambalată îl va incânta in mod sigur

| ziftode a răspuns:

Sa ajunga noul Trump sau macar Dragnea!

| Roelly202 a răspuns:

La multi ani!?

| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca la doi ani intelege el ce ii spui in urare? Fa-i un tort de care ii place si va fi cea mai buna urare pentru el.

| eugeniu2020 a răspuns:

La 2 ani nu mai intelege nimic, ii zici ceva scurt, il saruti si ii dai o ciocolata - va fi supermultumit!

| SilentRain a răspuns:

Cumparai o ciocolata, la 2 ani ai lui nu il impreseonaza pe el urarile

| 1231242 a răspuns (pentru SilentRain):

Salutări!

Să fiu sincer, nici după 20 de ani, nu impresionează urărilelaughing

| Plato a răspuns:

Lunga si frumoasa? laughing Cred ca o sa il emotionezi pana la lacrimi.
Pastreaza astea elevate pentru cand are 14, apoi 18 ani, sau macar pana cand le intelege si el.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru sierra1):

La cat zahar are o ciocolata ii face mai mult rau.

| sierra1 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Dă-i tu atunci de ziua lui un brocoli, că e mai sănătos