| Măduuțaa a întrebat:

Imi puteti da foarte multe nume de copii? Dar sa fie multe va rog!

19 răspunsuri:
| HeyLyn a răspuns:

Katherine,Charise,Elena,Carolina,Selena,Victoria; Damian, Alejandro, Stefan, David thinking

| Me27 a răspuns:

Buna! Pe acest site sunt foarte multe nume de copii: http://www.nou-nascuti.ro/nume-copii/A

| cenusel a răspuns:

Baiat

AdrianAdrianoAlexAlexandruAlinAndreiAurelBogdanCiprianClaudiuConstantinCornelCosminCostinCristiCristianDanDavidDecebalDenisDorinDragosEugenFelixFlorinGabrielGeorgeHoratiuHoriaIacobIlieIoanIonIulianIustinLaurLiviuLucianMadalinMariusOvidiuPetreRaduSergiuSilviuStefanVictorVlad

Fete

Cele mai populare nume de copii

AdaAdelaAdelinaAdinaAdoniaAdriaAdrianaAgnesAishaAleciaAlexandraAliceAlinaAnaAnastaciaAncaAndreeaBarbaraBeatriceBettyBiancaCameliaCarmenCatalinaClaraCorinaCorneliaCosminaCristinaDaliaDanaDeliaDenisaDianaDoinaElenaElisabetaEmiliaFeliciaFlorentinaGabrielaGeorgetaGloriaIleanaIoanaIrinaIuliaLacramioaraLauraLoredanaLuizaMadalinaManuelaMariaMihaelaMirelaMonicaNicoletaOanaRoxana

| anutza6117 a răspuns:

Ana,maria,andrei,andreea,elena,stefan,,david,darius,georgina,george,stefania,mihaela,mihai,daniela,daria,silviu,danut,dragos,andra,alexandra etc

| Miiiiiiiih a răspuns:

Băieții : Darius, Răzvan, Dorian, Alecs, Matyas, Radu, Andrei, Patrick, Mihai, Leonardo, Laurențiu, Max, Alin, Ștefan, Cătălin, Cristi, Ionuț, Mihnea, Eddy, Robert, Cosmin, Marc, Eric, Ciprian, Josh, Zack, Justin, Gaby, Rareș, Yanis, Lucian, Daniel, Taylor, David.
Fete : Nicole, Ema, Mihaela, Andreea, Aylin, Mary, Ana, Amy, Amalia, Alina, Cătălina, Anny, Roxana, Adina, Ada, Ioana, Daniela, Ema, Lovely, Beatrice, Katherine, Issa, Issabella, Alecssandra, Tiffany, Cristina, Raluca, Nikky, Criss, Iulia, Lorena, Rocsana, Roberta, Victoria, Bianca, Rebeca, Daria, Anda, Andra, Julie, Silvia, Laura.
Cam asta îmi venii în minte acum laughing Sorry dacă se repetă. puppy dog eyes Baftă :*

| Crucified a răspuns:

Da-i sarci pe goagal

| VivienVincze a răspuns:

Fete : katherina, olivia, emilly, malony, melisa, larisa, miriam, denisa, octavia, lucy, stefania, lea, ella, flavia, oxana, lorena, roxana, ruxandra, alexandra, tina, tara, lola, lily, marta, mara, vivi, adina, damaris, rahela, rebeka (beky), lexy, brigitte, bogdana, raluca, eliza, dorothea, bianca, diana, cristina, andrada, mihaela, andreea, carla, clara, claudia, theodora baieti : daniel, david, natan, razvan, alex, ovidiu, stefan, jakob, jason, tylor, bogdan, adrian, adelin, mark, cristian, iulian, raul, lucas, andrei, aron, caleb, corneliu, mircea, mihai, victor, luis. Sper sa te fi ajutat...

| Danaberciu a răspuns:

Băiețel- Liviu, Ovidiu, Lucian, Gabriel, Mihăită, Adrian, Vasi, Alin, Fetiță-Viorica, Daniela, Ioana, Lacrimioara, Lucica,

| acinorev a răspuns:

Selena, Adelina, Maria, Veronica, Doina, Corina, Gabriela, Radu, Vlad, Ana, Anca, Corina, Stefania, Bogdan, Alexandru, Ana-Maria, Alexandra, Stefan, Marin, Marius, Ion, Ionica, Ionel, Dan, Lucia, Elena, Katherine, Emma, Carolina, Victoria, Trina, Adrew, Nina, Fabian, Amber, Alfredo, Jarownd, Damian, Alejandro, Aurel, Ciprian, Adriana, Agatha, Romeo, Julieta, Artemesia, Philip, Darius, George, Cosmin, Avraam, Pavel, Mihnea, Cristi, Cristian, Titu, Sandu, Gica, Miuta, Magda, Emanuel, Mihaela, Rodica, Sergiu, Tara, Cosmina, Miley, Johny, Debbie, Patricia, Sara, Nathalia, Adelin, Justin, Andi, Razvan, Matei, Patrik, Silvia, Laura etc.

| Măduuțaa explică:

Numele-s frumoase, dar am gandeam la ceva mai romanesc laughing!

| ONElena11 a răspuns:

Crisaela big grin

| Măduuțaa explică (pentru ONElena11):

Cuum? Ce nume mai e si asta?

| ONElena11 a răspuns:

Am o prietena pe care o cheama asa si mi s-a parut interesant big grin

| Măduuțaa explică (pentru ONElena11):

Ei bine ai DREPTATE!

| Anonima264 a răspuns:

Fata:Ana,Maria,Marcela,Andreea,Miruna,Irina,Oana,Ioana,Alexandra,Vasi,Mirela,Madalina,Elena,Adela,Alina,Ema,Madalina,Iza,Melisa,Diana,Dana,Erika,Cristina,Madi,Anda,Alexa,Angela,Georgiana,Lura,Larisa,Ioni...
Baiat:Andrei,Alex,Mihai,Michlel,Dani,Ionut,Florin,Cristi,Razvan,Mircea,Cosmin,Bogdan,Marius,Andu,Tasi,Stefan,Gheorghe,George,Catalin,Alexandru,Victor,Sergiu...
Sper sa iti placa si sper ca sunt destul de multe!

| Miiiiiiiih a răspuns (pentru Măduuțaa):

Mie mi se pare simplu Ana. adică e super drăguț. Sau Ade thinking

| Marin_Valentin_1982 a răspuns:

Incearca in primul rand ca numele pe care il vei da sa sune frumos langa numele de familie. Personal, imi plac numele mai putin folosite/vechi/rare, fiindca prefer originalitatea.

| Frumușșică a răspuns:

Cristalina, Ermil

| William a răspuns:

Radu, cel mai frumos nume posibil.