| Twister09 a întrebat:

Iubita s-a despărțit de mine, pe motiv că nu mai are aceleași sentimente față de mine după o relație de un an si 2 luni.

Multi spun ca si-a gasit altul si vorbeste cu el.

Voi ce credeti?

Răspuns Apreciat de Editori
| MiraculousDelia a răspuns:

Dacă te-a lăsat așa ușor înseamnă ca nu te-a iubit niciodată cu adevărat. Stiu, este o durere foarte mare de suportat, dar suntem oameni și putem învăța din greșeli. Ia acest lucru ca pe o greșeală care te va întări și paseste inainte deoarece o sa gasesti pe cineva care o sa te iubeasca mult si adevarat candva

9 răspunsuri:
| OctavianSps a răspuns:

Ai 26 de intrebari legate de fosta ta prietena. Eu zic sa treci peste pentru ca deja ai format o obsesie.

Bula
| Bula a răspuns:

Mai sunt cateva miliarde de femei pe Pamant, si din ele cateva sute de milioane sunt de varsta apropiata tie.
SIGUR estei cel putin una din ele care sa se potriveasca perfect cu tine.
Trebuie doar s-o cauti!winking

| Jus7t a răspuns:

Cred că trebuie să faci cumva să te respecți mai mult decât îți respecți câinii din fața blocului.
Dacă te-ai despărțit o dai dracu și îți cauți alta.

| MiraculousDelia a răspuns (pentru OctavianSps):

N

Nu-i frumos, omule!

| UnTipObisnuit a răspuns:

Treci peste. Ce a fost a fost, s-a consumat, sfarsit. Ea isi continua viata, fa-o si tu!

| mgtow a răspuns:

Acei multi au dreptate, fetele isi schimba ideiile constant. Noi ca barbati tu mai ai de parcurs pana atingi pragul meu (gandim fix si concis) in schimb ce femeile au o gandire cu oscilatii, nu le place sa mearga pe o idee fixa cum o facem noi de aia apar probleme cu ele intr-o relatie

| Raducons a răspuns:

Eu zic ca e libera sa faca cum vrea. DRAGOSTE CU SILA NU SE POATE

| Bizon95 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci la fel, si sa iti gasesti si tu altul si sa vorbesti cu el

ba, nu, alta, nu altul, jur ca alta am vrut sa spun big grin

| Lizuca1234 a răspuns:

Mergi mai departe. Mai exista femei, gata, ai făcut o obsesie deja